lichte bekleding schoonmaken (stoffenbekleding)

Michael

Nieuw lid
Beste,

Ik heb wat vlekjes gevonden in mijn lichtgrijs beklede polo en deze wil ik nu schoonmaken maar nu ben ik bang om ergere vlekken te maken want ik irriteer me aan die vlekken hoe doen jullie dat wat gebruiken jullie hiervoor om dit te reinigen? Alvast bedankt!
 
Klikt heel gek maar ik gebruik interieur spray (kruidvat, cockpitspray ofzo). Daar spuit ik de vlek mee in en dan veeg ik hem eruit met een doek. Werkt perfect bij mij, maar mijn bekleding is een stukje donkerder volgens mij.
 
Ik ben van plan mijn beige bekleding gewoon met textielspray te gaan behandelen.. Op aanraden van moeders. En daar durf ik niet tegenin te gaan.
 
Ik heb ook meerdere opties: Schoonmaak azijn, Textiel reiniger van Valma, Water is al geprobeert maar dit heeft de vlek juist erger gemaakt.. Cockpit spray vind ik wel eng om te doen aangezien dit ook heel vettig is.. Op lichte bekleding ga je dat dus zien denk ik.
 
Ook lees ik veel over Steradent oplossen met water in een spuitflacon dat op de vlek spuiten in laten werken en eraf boenen... :roll:..
 
Warm water met een schepje van dit erin en dan je doek er vochtig mee maken.
Niet zeiknat maar gewoon vochtig.
Na behandelen van de vlek met een droge doek die niet pluist de bekleding wat droog wrijven.
En dan op laten drogen.
Dit werkt bij mij goed.

Vanish20Oxi20Action20Intelligence20Plus-1.jpg
 
Extractor gebruiken.
Inspuiten met APC (all purpose cleaner), even laten intrekken en met de extractor erover. Bekleding is weer als nieuw.
 
Ik heb het tipje getest betreft de bruistabletten voor het gebit en dit werkt perfect ik heb dit erop gespoten en vervolgens stevig droog gewreven nadat ik dit even heb laten intrekken na een uurtje te hebben laten drogen was de vlek helemaal weg! dus geen agressieve middelen maar gewoon Bruistabletjes voor het gebitje werken goed :D
 
Voortaan dus elk half jaar bij de tandarts vragen of hij je bekleding ook schoon wil maken. :lol:

Grappig dat die tabletjes werken. 8-)
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!