Vraag m.b.t. kleine aanpassingen polo gti aw

Hallo allemaal,

Ongeveer een maandje geleden ben ik trotse eigenaar geworden van een reef blue Polo GTI. De Auto is afkomstig uit 2020 en heeft precies de opties waar ik al lange tijd naar opzoek was. Ik ben er dan ook erg blij mee, foto's zal ik later nog toevoegen aan mijn profiel.

Op dit moment heb ik eigenlijk twee kleine punten die ik zou willen veranderen aan de auto:
- De bochtverlichting van de Polo is halogeen (geel). Dit ziet er natuurlijk niet uit in combinatie met de led voor- en achterlichten.
- Bij de automatische stand van de verlichting branden mijn achterlichten overdag niet. Mijn persoonlijke voorkeur gaat ernaar uit dat deze wel overdag branden.

Heeft iemand eventueel tips om deze twee punten te veranderen of kent iemand een bedrijf/persoon die dit voor mij kan doen?

Ik kijk uit naar jullie reacties!
 
VW  Polo 
Je achterlichten moet je coderen. Je bochten verlichting is een kwestie van andere lampjes en weerstand(mits je geen foutmelding wilt) bestellen. Als je wilt kan ik wel laten weten welke ik heb gebruikt.
 
Audi  A4 Avant (B9) 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!