S
Sadje84
Ik wil normale lampjes of xenon look lampjes plaatsen ipv Franse gele lampen die er nu in zitten. Vind dat super lelijk. Welke zitten er in de grootlicht en mist beneden?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Tja was ook mijn ding, er staat een mooi zekeringen overzicht op het forum, lampen zelf uitgezocht, Ook nu maar gedaan met de AW, alleen nog eens het zekeringen overzicht[emoji848][emoji2]In het instructieboekje van mijn polo 6R uit 2010, ontbreekt een opsomming van welke lampen er in zitten en een zekeringschema, jammer dat men dit soort belangrijke informatie niet meer kenbaar maakt, maar wordt doorverwezen naar de dealer.
Denk dat er achter die U led units H7 lampen achter zitten. Een voor grootlicht, en een voor dimlicht.
Achter je mistlampen zitten H8 lampjes.
Deze lampjes van de Action heb ik er al een jaar inzitten, ik heb altijd standaard dag/nacht mijn verlichting aan. Nog niet defect gegaan. Blauw zie je nauwelijks, kocht ze omdat ze spotgoedkoop zijn en ze wilde uitproberen na weer een defecte Philips lamp. Heb laatst een extra setje gekocht voor reserve. (Xenon-look is natuurlijk onzin.)
Bij de action hebben ze (volgens mij) H8 “xenon-look” lampjes van Dunlop. Setje kost €3,- ongeveer. Lijkt niet echt op xenon imo, maar is toch mooi wit licht en erg fel - zag zelf niet eens verschil met de +-25€ setjes van phillips.
Edit: foutje! Het is H7 geen H8
https://www.action.com/nl-nl/p/dunlop-autolampen2/
Je bekijkt het forum op dit moment als gast. Als gast op dit forum kun je veel berichten gewoon lezen, maar je hebt niet de volledig toegang tot alle inhoud.
Wil je wel alles kunnen zien en kunnen reageren op topics , dan zul je je eerst moeten registreren op ons forum.