Eddie83's Even voorstellen

Hey goededag allemaal

Ik ben ed 35 jaar uit rotterdam en vanaf 18 augt eindelijk eigenaar van een

Polo 1.2 highline "team"

(Alowel niemand mij kan vertellen waar de team voor staat)

Altijd subaru rijer geweest maar kan niet wachten op de polo

En lijk me leuk om x bij een meeting puzzeltocht of rit mee te doen
 
Volkswagen  Polo 
Welkom mooie polo.
Ik heb ook een team uitvoering, dat is in duitsland een uitvoering zelfde als we in nederland higline hebben etc.
Dus die van jou is ook ingevoerd.
 
Volkswagen  Polo team 6r 
Welkom mooie polo.
Ik heb ook een team uitvoering, dat is in duitsland een uitvoering zelfde als we in nederland higline hebben etc.
Dus die van jou is ook ingevoerd.


Ja zo donkerbruin vermoeden had ik al beetje aangezien geen enkele vw shop in de buurt wist waar ik het over had hahahaha
 
Volkswagen  Polo 
Welkom met je Duitse uitvoering van de Polo, heb je die zelf geïmporteerd en foto's zijn welkom. Volgende maand is er een meeting in Amersfoort.
 
Volkswagen  Polo 6R Highline 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!