Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Dat klopt maar dan veranderd er nog steeds niks aan de info die ze hebben over een voorlopige productie week, tenzij ze 2e hansjes gaan importeren, maar deze is nieuw besteldEr zijn in Nederland ook VAG dealers die geen banden heeft met de Pon groep, men haalt de auto's via andere kanalen binnen.
Ja half april wordt de auto gebouwd, dan nog verschepen mag hopen dat ik hem voor 20 juni heb dan gaan we op valantie.als je hem op 29 november heb besteld dan mag je nog wel even wachten hoor! levertijd van die bak met wat opties als je nu besteld staat op 8 maanden +
De Dealer heeft toch wel een geschatte productie week voor je?
Sorry hoor maar dit vraag je toch gewoon bij de dealer na waar je hem besteld heb, of de lease toko waar die vandaan komt, die hebben een voorlopige productie week in het systeem staan, ergens rond die tijd word die gebouwd. dit kunnen wij toch met geen mogelijkheid weten. is bij iedere polo weer anders, wordt in 2 landen gemaakt, de ene komt met de trein de ander met de bootHallo, mijn naam is Eric (nieuw hier)
rij nu nog een golf maar de polo is besteld, nu heb ik een vraag;
Ik heb eind oktober 2018 de volgende POLO AW besteld;
Volkswagen Polo (6) Comfortline Business KJ 2018 1.0 70 kW / 95 pk TSI Hatchback 7
versn. DSG
White silver metallic
Gf, titaanzwart
Sturing
Kofferbakmat & telefoonhouder
Climatronic
Style pakket
Banden 185/65 r15
Sturing
Productie 2019
Prijsverhoging kj 2019
Zonder type-aanduiding
Parkeersensoren (pdc)
Active info display
Licht & zicht pakket
Iemand enig idee hoelang de levertijd is?
@Mfeye75 heb je wel echt geluk kwa levertijd.. Denk dat het dan toch aan de uitvoering ligt heb namelijk zelf een highline in bestelling en is eind januari geplaatst en staat momenteel voor levering in augustus
Hallo, mijn naam is Eric (nieuw hier)
rij nu nog een golf maar de polo is besteld, nu heb ik een vraag;
Ik heb eind oktober 2018 de volgende POLO AW besteld;
Volkswagen Polo (6) Comfortline Business KJ 2018 1.0 70 kW / 95 pk TSI Hatchback 7
versn. DSG
White silver metallic
Gf, titaanzwart
Sturing
Kofferbakmat & telefoonhouder
Climatronic
Style pakket
Banden 185/65 r15
Sturing
Productie 2019
Prijsverhoging kj 2019
Zonder type-aanduiding
Parkeersensoren (pdc)
Active info display
Licht & zicht pakket
Iemand enig idee hoelang de levertijd is?
Volgt levering nog steeds binnen de 8 weken vanaf toen?Dealer gesproken, levering volgt binnen 8 weken![]()
gaat vooral om de levertijden niet om waar die gebouwd wordJoh wat maakt dat nu uit waar dat ding in elkaar gezet wordt, want dat is het. Gros gebeurd door robots en het design komt van Duitsland.
ik weet dat de levering van een polo besteld in april met zulke opties best lang kan duren... geschatte leverdatum van een collega.. 13Jan 2020Goedemorgen allemaal,
Newbie hier. Leuke forum lijkt me dit maar wel beangstigend als ik alle levertijden hier zo lees.
Zelf de volgende auto besteld op 16 april via alphabet carlease. Even goed om erbij te vermelden. Gaat via mijn werkgever en afgelopen woensdag 8 mei te horen gekregen dat ze nog bezig zijn met het lease contract, niet duidelijk of de auto zelf echt besteld is door de leasemaatschappij. Ben benieuwd wanneer er dus geleverd gaat worden...
Configuratie:
Polo 1.0 TSI 70kW Highline Business R
Kleur White Silver metallic
Bekleding R-Line Art Velours/carbon
Winterpakket (i.c.m stoffen bekleding)
Advance pakket
Licht- en zichtpakket
R-Line exterieur- en interieurpakket
Motoraanduiding op achterklep laten vervallen
High-end geluidsysteem Beats®
Radio- en multimediasysteem 'Composition Media'
Telefoon draadloos oplaadbaar
Decorinleg "Silver Silk" mat op dashboard en deurpanelen
Active Info Display
Achteruitrijcamera (Rear View)
Dodehoeksensor (Side Assist) met uitparkeerassistent
Sleutelloos vergrendel- en startsysteem
Spiegelpakket
Velgen 'Bonneville' bi-color, 17 inch
Hopende jullie up to date te houden en ik zag een paar mooie foto's voorbij komen. Ben dus ook benieuwd naar jullie mooie auto's die nog aan het wachten zijn op levering!
ik weet dat de levering van een polo besteld in april met zulke opties best lang kan duren... geschatte leverdatum van een collega.. 13Jan 2020
Je bekijkt het forum op dit moment als gast. Als gast op dit forum kun je veel berichten gewoon lezen, maar je hebt niet de volledig toegang tot alle inhoud.
Wil je wel alles kunnen zien en kunnen reageren op topics , dan zul je je eerst moeten registreren op ons forum.