Advies gevraagd (upgrade van 310)

Goedemiddag allen,

Ik hoop hier wat advies te kunnen krijgen. Momenteel zit er in mijn (pas aangeschafte) Polo (volgens mij) een RCD 310. Echter is de bluetooth module niet aanwezig, wat ik er mis.
Ik ben van plan deze te vervangen, echter vraag ik me af wat de beste opties voor mij zijn en waar ik inbouw handleidingen kan vinden.
Wat ik zoek in een MM systeem:
Must:
- Functioneren met de knoppen op het stuur
- Bluetooth streaming
- Carkit functionaliteit
- Radio en media mogelijkheden
- Niet traag zijn!

Nice to have:
- DAB +
- NAVI
- Carplay
- CD
- USB

Ik hoef niet perse het originele VW multimedia systeem te hebben, een goede android versie vind ik ook prima. Als het maar een beetj evlot is en werkt met de knoppen aan het stuur. Het moet ook een beetje in te bouwen te zijn voor een niet super technisch iemand. Wat kabels aansluiten lukt nog wel. Hebben jullie adviezen voor me?
 

Bijlagen

  • radio.jpg
    radio.jpg
    75.3 KB · Weergaven: 33
Laatst bewerkt:
Volkswagen  Polo 6R GTI 2013 
ik volg je ff
 
Volkswagen  Polo 6R 1.2TDI 95PK (SOLD)| Slowda Fabia 1.0MPI 75pk (fullsize familiebak)| Skoda Fabia 1.2TSI 86pk| 
Wil je t goed doen! Discover media mib2.
2015+ uit een caddy transporter touran of beetle.
Dan werk alles.
Kost wat! (600+)
Alternatief rcd 330 van @dov
 
Volkwagen  golf 8 2022 
  • Leuk
Waarderingen: dov
Volkwagen  golf 8 2022 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!