Airco blaast geen koude lucht meer

coupey

Lid
Hi iedereen,

Nu de warme dagen er weer aankomen wou ik de airco gebruiken. Deze winter zette ik deze af en toe aan en blies die nog goed koud. Sinds eergisteren blaast die geen koude lucht meer maar kamertemperatuur. Ik dacht dat die leeg was dus was ik deze laten gaan bijvullen en laten controleren bij Auto 5. Was maar 100 vd 500 uit, heel het systeem was dus in orde volgens hun. Airco sloeg niet meteen aan dus ze zeiden om even 5-10 km te gaan rijden zodat die zou aanslaan...

Ben ik dus even gaan rijden, slaagt die niet aan... Vandaag dus even OBD ELEVEN erbij genomen om de auto uit te lezen en geeft de volgende foutcodes:

08 Air Conditioning
Aanjager ventilatie
Fout code: 01273
Status: Sporadisch

19 Gateway
Climatronic-regelapparaat (geen signaal/communicatie)
Fout code: 01320
Status: Sporadisch

Had mijn auto 2 maanden geleden uitgelezen, toen kwamen deze meldingen nog niet naar boven...

Iemand enig idee in welke richting ik zou moeten zoeken? of hoe ik dit kan oplossen? en of het me veel zal kosten? :sweatsmile:
 
Volkswagen  Polo 6R Highline 
Revisiesetje is beschikbaar:

ooh super! is dit nog voor de originele airco compressor? denk dat dit nog de originele is die erin zit, hopelijk past die erop, bespaart me redelijk wat geld..
ik ga al hele koppeling + vliegwiel vervangen door LUK setje, druklager is kapot...
 
Volkswagen  Polo 6R Highline 
ooh super! is dit nog voor de originele airco compressor? denk dat dit nog de originele is die erin zit, hopelijk past die erop, bespaart me redelijk wat geld..
ik ga al hele koppeling + vliegwiel vervangen door LUK setje, druklager is kapot...
Dat doet pijn aan de portemonnee, is gewoon geschikt voor je huidige originele airco pomp wat je op dit moment in je Polo hebt zitten.
 
Volkswagen  Polo 6R Highline 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!