climate control polo 6r

Status
Niet open voor verdere reacties.
Helaas was er geen sticker met het onderdeelnummer. Ik heb het gekocht om met mijn draaiknoppen te vervangen. Maar ben uiteindelijk achtergekomen dat ik het gehele kachelhuis moest vervangen. En daar wil ik niet aan beginnen. Gekocht voor €100,- maar heb er nu totaal niets aan.

Prijsverlaging:

75 op de mat

70 opgehaald te Breda
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Het is het hele gebeuren dat achter het dashboard zit met alle bedieningskleppen, sensoren, kabelbomen en aansluitingen met de airco.
 
Seat  Leon SC FR 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!