DAB Plus

GertJan

Exclusive lid
VCDS Support
In mijn Polo zit de Discover Media, uitgebreid met DAB Plus.
Nu kan ik al ruim een week geen DAB ontvangen op plaatsen waar dat voorheen zonder problemen ging.
Kan dit door het huidige weer komen en/of zijn er meer mensen met deze ervaringen?
 
starsky ... Held.

Trek de stekker van de BlackVue dashcam er uit en voilla, alle DAB+ zenders zijn er weer.
Daarna eens ff gegoogled en ja hoor, heb ik weer een model dat veel problemen met DAB oplevert.

Mail gestuurd naar m'n leverancier, benieuwd wat hij als oplossing aan gaat dragen.
 
Opzich is de dashcam niet het probleem. Wel de stroom die naar de dashcam gaat. Enige oplossing is de kabel de isoleren. Nu geeft die straling af waardoor DAB signalen gestoord worden. Is zelfde prncipe als je een versterker in je auto installeert dat stroom kabels en rca kabels elk aan andere kant van de auto moeten ligge .
 
Klopt, maar waar lullen we over, paar kwartjes tot een euro op een kabel (kostprijs). Nu veel ontevreden klanten, negatieve publiciteit en moet er alsnog een andere kabel gaan komen. Las dat BlackVue Shop UK al kostenpost een nieuwe, beter afgeschermde kabel aanbied.
 
goed om daar aan te denken starky
wat ook een stoor bron bij dab radio kan geven zijn de bekende usb laders in de 12 volt stekker
grt donna
 
De volgende update, leverancier heeft contact gehad met de importeur welke op zijn beurt weer contact heeft gehad met de fabrikant.
Er word kostenloos een nieuwe coax kabel voor de rear-cam opgestuurd, vermoedelijk eind volgende week binnen.
Hopen dat het dan opgelost is.
 
FF een week of wat stilte geweest omtrent dit onderwerp ivm vakantie en geen tijd.
Van de leverancier keurig netjes een nieuwe kabel ontvangen, fabrikant erkent het probleem en heeft dus voor een betere kabel gezorgd.
Althans dat beweren ze zelf.

Gisteren toch alles weer losgehaald en vol vertrouwen de nieuwe kabel gelegd.
Stom natuurlijk, gelijk alles netjes weggewerkt en toen pas getest en ja hoor ...
Nog steeds hetzelfde probleem :-(

Verkoper weer gemaild ... to be continued.
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!