dashcam monteren

Frisbie

Bekend lid
ik krijg morgen een dashcam en nu wil ik de stroomkabel wegwerken in de a stijl, is de bekleding waar ook de tweeter in zit makkelijk te verwijderen zonder dat er iets afbreekt?:confused:
 
Volkswagen  polo aw 2021 r-line reef blue 
Valt mee, soms wil een klein stukje plastic afbreken waar een ijzeren beugeltje inzit, bij mij ook gebeurt maar beetje secondenlijm en het zit weer vast. Als je de power pro van blackvue er toevallig ook bij monteert zou ik hem net boven je zekeringkast monteren, kan je nog bij de schakelaar voor stroom bij contact uit.
 
Ik heb de a style laten zitten en bij het rubber ietsje open getrokken met speciaal gereedschap. Zo kon ik de kabel er stukje voor stukje ook tussen krijgen zonder demontage.
 
Volkswagen  Polo 6C 
Is gelukt, heb id de rubber een beetje open getrokken en kabel netjes naar binnenverlichtings unit gewerkt. Je ziet nu maar een klein kabeltje van ongeveer 10 cm
 
Volkswagen  polo aw 2021 r-line reef blue 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!