geluid demp materiaal motorruimte

Laurens

Actief lid
Wie weet een goede manier om de motorruimte te geluiddempen, heb je ervaring met een bepaald materiaal of leverancier?

graag een paar ideeën, dit ivm het begin van kantelende zuigers die licht tikken, revisie zal rond 3 mille kosten, motorswap ook in die richting, ga ik niet aan beginnen bij een inruilwaarde van 5500.

Wil wel van het getik af,

gr Lau
 
Volkswagen  Polo AW Highline 
Heb je geen demping onder je motorkap ?
Bij de 1.2 tsi is dit standaard.

Zie foto
 

Bijlagen

  • 6C66CF18-C32A-49A6-8BCB-604EF2C974C7.png
    6C66CF18-C32A-49A6-8BCB-604EF2C974C7.png
    559.4 KB · Weergaven: 17
Volkswagen  Golf GTI ED35 
ali heeft van dat dempingsmateriaal, plakken op de metalen delen, je zou ook eens naar een autobeurs kunnen gaan, hebben ze vaak veel restauratie materiaal
 
Volkswagen  Polo AW Highline 
Ben ooit bij de audio-zaak een schuim met een folie laag tegen gekomen.


Olie vocht etc bestendig. 25mm dik.
Gebruik was motor kap en schutbord isolatie
 
VW  6C 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!