[HOW-TO][6R][Verlichting] Voetverlichting

Heb je aanvullende info over LED's?, ik zie een complete set van LED's op www.hypercolor.de, dan kun je alle gewone interieurlampjes vervangen voor LED's. Als ik dat wil, krijg ik dan geen storingsmeldingen omdat LED's een andere waarde heeft dan een lampje?.
 
Volkswagen  Polo 6R Highline 
Mijn Polo Highline heeft voetverlichting, maar ik vind de verlichting te gelig, vraag: kan ik de bestaande lampjes vervangen voor led's, zo ja, welke?.
Heel fijn wanneer je vragen stelt die ik mij afvroeg, maar gister te lui was om het zelf te stellen :tearsofjoy::tearsofjoy:
 
Volkswagen  Polo 6R Highline 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!