Woefer
Actief lid
Zijn die lampjes zo fel dat ik alleen wit zie bij de foto's en in het hoekje zon kruisje staat ? of zie ik de foto's niet ?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Ik ook niet. Maar toch ziet het er goed uit en helemaal niet raar. Interieurverlichting heb ik ook gewoon standaard gele verlichting, maar is toch niet aan als je bent aan het rijdenIdd erg vel @VWAlexander ! Ben benieuwd hoe de oems eruit komen te zien, twijfel zelf nog een beetje of ik ze er in wil hebben. Heb namelijk nergens anders in of om het voertuig dat witte licht.
http://www.ebay.nl/itm/171499660383?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK:MEBIDX:ITZiet er echt netjes uit! En deze had je van de vagwinkel?
Je bekijkt het forum op dit moment als gast. Als gast op dit forum kun je veel berichten gewoon lezen, maar je hebt niet de volledig toegang tot alle inhoud.
Wil je wel alles kunnen zien en kunnen reageren op topics , dan zul je je eerst moeten registreren op ons forum.