Onderdelen gespot? Deel ze met de rest !

Haha, geef niet ;) Omcoderen etc gaat nog wel een slordige 200-300 kosten want de km-stand is > 200km maar dat is wel op te lossen :)

Toevallig stond net Marco71 bij mij voor de deur met de GTI om een setje dagrijverlichting over te nemen. Hij heeft dus in z'n tellerunit de navigatiepijlen, weergave van deuren open en audiotracks, is toch wel heel nice!
 
Volkswagen  Polo 6c 
Bij autosloperij Van Olst in Nunspeet ligt nog een 9n3 in de kleur grijs met forse voorschade. Hij is inmiddels al redelijk kaalgeplukt, maar wellicht dat iemand er nog iets van nodig heeft. Het was een 1.4 benzine en de motor ligt volgens mij in het magazijn van de sloperij net als enkele andere onderdelen ervan.
 
kwam het toevallig tegen. dank je voor de tip zal ik eens bij ali kijken wil het wel voor en achter op mijn polo maar eerst eens kijken of beide op de RNS 315 gaan vermoed van wel maar even zeker weten :)
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!