P0234 en knipperend gloeispiraal

AriePolo

Nieuw lid
Hallo allemaal,

Ik heb soms last gehad van een knipperend gloeispiraal, eerst zonder veranderend rijgedrag, maar sinds vandaag ook met het mil lampje en noodloop.

Bij het uitlezen geeft de auto p0234.
Dit zou duiden op een turbodruk sensor (g31) of turbodruk regelaar (n57).

Maar weet iemand waar ik kan zien waar deze sensoren te vinden zijn?

Alvast bedankt!

Gr Arie
 
Volkswagen  Polo 
Hee Allen,

Lijkt alsof mijn turbo niet aanslaat eerst dacht ik dat het de actuator was maar blijkt volgens vele waar ik rond gevraagd heb niet een echte kwaal te zijn ik rij nu rond in een polo zonder turbo lijkt het wel kreeg eerst wel een boost bij 3000 toeren maar die kwam net te laat nu is er helemaal geen boost meer dus ik twijfel welke sensor kan dit zijn
 
Volkswagen  Polo 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!