speakers polo 6r

Gtekz

Nieuw lid
Ik wil graag de speakers in mijn Polo 6r upgraden, het gaat hier om een 3 deurs variant.

Kan iemand mij vertellen welke maat speakers er in deze polo aanwezig zijn? Ik heb zowel voor en achter speakers.

Bedankt alvast
 
Voor 16,5cm hiervoor heb je afstand ringen nodig, tweeters zitten in de A-stijl. sommige uitvoeringen hebben geen tweeters. ( dit is duidelijk hoorbaar ) IMG_1982.JPG
 
Ik ben ook van plan om binnenkort de speakers te vervangen in mijn Polo 6R. Hoe krijg ik de deur zo gedemonteerd dat ik bij de speakers kan komen?
Ik heb een 5 deurs uitvoering, welke maat speakers zitten er in de achterdeuren?
 
De grote speakers rondom zijn 16.5 cm. Hoe je de deurbekleding er af krijgt durf ik je zo niet te zeggen.... :(
 
ik heb het er met mijn audio dealer erover gehad en hij zegt dat het vaak niet aan de speakers ligt. je bereikt veel meer met een versterker op je standaard speakers dan dure speakers zonder versterker.
 
Ik wil mijn speakers achter vervangen, maar de huidige OEM speakers zitten volgensmij met fancy VAG stekkertjes vast. Heb je hier verloop stukjes voor of moet ik gaan knippen/plakken etc?
 
Dus ringen, verloop stekkers en speakers, meer heb ik niet nodig. Nog tips voor speakers? (niet te gek, gaan op de standaard radio)
 
Ok thanks.
Ik begin eerst met de speakers achter, heb het idee dat die heel wat beroerder zijn dan de speakers voor. Geeft dat niet het gewenste resultaat gaat voor er ook aan geloven.
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!