Sportiever geluid

Het geluid van mijn Polo 95pk DSG klinkt als een naaimachine, ligisch voor zo’n kleine motor.
Binnenkort word hij gechipt maar ik zou ook graag een sportiever geluid eruit willen hebben, hebben jullie nog suggestie’s om dat voor elkaar te krijgen?
 
Volkswagen  Polo AW GTi Miltek 
jm-tuning cut out valve.
Gewoon een klep voor of na je middendemper.
Volle bak herrie wanneer je wil,
of standaard stil.
Ideaal.
 
Volkswagen  Polo AW GTI 
Straight pipes :mrgreen:

Ook mogelijk om een klep tussen te laten lassen dat je met een druk op de knop van straight naar origineel kan gaan.
 
Volkswagen  Polo 9N3 
Ik heb zelf een open air filter van Forge gemonteerd voor een sportiever geluid. Aanrader, als je van het geluid van een opspoelende- en afblazende turbo houdt:mrgreen:
Zou je wellicht een opname van het geluid kunnen maken voor ons? Wellicht zeker een mooie oplissing inderdaad... maar vraag me echt af in hoeverre de 1 liter dan sportief klinkt :eek:
 
Volkswagen  Polo AW Full R-Line 
@GoodMouse Het blijft een 3 cilinder, dus verwacht daar geen wonderen. Als het gaspedaal dieper ingetrapt wordt is er een zwaarder motor geluid hoorbaar en vooral de turbo ga je veel meer horen. Het aflblaasgeluid moet je wel van houden, het geluid is dan vergelijkbaar met een dumpvalve, misschien iets zachter.

Geluidsopname geeft geen goed beeld. Als je echt wil weten hoe het klinkt, haal je luchtfilterbox er maar eens af en rijd dan een rondje;)

Foto:

 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!