Volkswagen polo aw (2018)

sako10258

Nieuw lid
Beste leden,

Ik heb een vw polo uit 2018 en helaas heb ik laatst een paaltje geraakt. Kosten zijn enorm bij de schade herstelbedrijf.. nu hoop ik via marktplaats een gebruikte bumper te vinden en mijn kapotte te vervangen.

Nu heb ik een polo zonder achteruit sensoren en op marktplaats staat het vol met achterbumpers die dat wel hebben. Dat zijn van die ronde cirkels op de bumper. Gaat dit een probleem zijn, stel dat ik een bumper erop zet die bedoelt is voor sensoren op mijn auto. Screenshot_20251222_182140_WhatsApp.webp
 
Volkswagen  Polo 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!