Vraag van een goede vriend van me

Misterkilobyte

Actief lid
Is het normaal dat de spanrol van mijn vriend zijn distributie zo heen en weer gaat, is een polo aw 1.0 tsi 116pk eind 2018 met 145.000km op de teller.

 
Volkswagen  Polo AW 
Een lichte op en neergaande beweging van de spanrol bij stationair draaien is normaal bij de 1.0 TSI motor. Deze motor gebruikt een automatische spanrol met veerspanning die kleine correcties maakt tijdens het draaien. Zolang de beweging niet heftig is en er geen bijgeluiden zijn, is er niks aan de hand.
 
VW  Polo 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!