White Eagle
White Eagle

White Eagle

Merk
Volkswagen
Model
Polo 6R
Uitvoering
1.6 TDI Bluemotion Technology
Kleur
CandyWhite
Bouwjaar
2011

Mr.louie

Actief lid
Even voorstellen.. Ik ben Leo en heb na een verleden met oude bakkies een polo 9n 1.4 tdi gehad, daarna een Ibiza 6j, en nu een.... Polo 6r 1.6 TDI bluemotion technology.

Deze stond bij aankoop op 17 inch, heb er tot nu toe alleen een zwart witte climatronic ingezet, maar heb nog wel plannen.. ;)
 
Gisteren origineel vw middenarmsteun geplaatst mbv handleiding hier.
Hoorde van verschillende kanten dat de middenconsole niet los zou hoeven, maar bleek toch (voor mij) onmogelijk om de steun erin te krijgen zonder alles los te halen. Met de handleiding hier was het een eitje, alles van voor tot achter los gehaald, steuntje erin geen probleem.
Heerlijk weer rijden met zo'n ding, miste hem echt.
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!