BlackPoloAW
Actief lid
-slotje-
Laatst bewerkt:
Volkswagen
Polo AW Comfortline
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Netjes, potje verf van de KARWEIInmiddels de eerste mod aangebracht aan de auto. Omdat ik de auto gekocht heb met GTI uitstraling vond ik dat de rode remklauwen ontbraken. Dus deze heb ik rood gemaakt.
![]()
Zo zagen de remklauwen er uit voor ik begon
![]()
Wiel verwijderd en de remklauwen rood geverfd, na mijn mening aardig geslaagd!
![]()
Het wiel terug gemonteerd met de rode remklauw. Zoals je ziet zijn de velgen behoorlijk beschadigd. Iemand ideeën wat ik hier mee kan doen om ze weer in originele staat te krijgen?
![]()
En het totaal plaatje!
Klopt ja.Haha ja klopt, ging prima en de kleur is erg mooi! duurde wel erg lang met drogen!! Ik ben zelf niet zo fan van die koplampen, ik vind de originele i.c.m. de LED's erg mooi maar ook prijzig en heb vernomen dat ze behoorlijk diefstal gevoelig zijn!
Je bekijkt het forum op dit moment als gast. Als gast op dit forum kun je veel berichten gewoon lezen, maar je hebt niet de volledig toegang tot alle inhoud.
Wil je wel alles kunnen zien en kunnen reageren op topics , dan zul je je eerst moeten registreren op ons forum.