Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
ik vind de antenne die er op zit juist mooi in plaats van een haaienvin, ieder z'n smaak natuurlijkHeeft er dan niemand een haaienvin op z’n AW gezet?
Welke heb jij en lever je dan in met je DAB, FM, GPS bereik?ik heb een antenne van pakweg 3 cm dus geen probleem, laat hem gewoon zitten
die signalen zijn tegenwoordig zo goed dat een antenne van 3cm het ook prima doet, maar ik vind hem wel gewoon goed staan eigenlijk.Welke heb jij en lever je dan in met je DAB, FM, GPS bereik?
Heb je n linkje?Ik heb er één van 3-4cm van aliexpress, werkt prima en hoef hem er niet af te draaien bij de wasstraat.
Heb je n linkje?
Je bekijkt het forum op dit moment als gast. Als gast op dit forum kun je veel berichten gewoon lezen, maar je hebt niet de volledig toegang tot alle inhoud.
Wil je wel alles kunnen zien en kunnen reageren op topics , dan zul je je eerst moeten registreren op ons forum.