Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Heb nog een hele set liggen, wel van een 6C maar past 1 op 1.
6rf819704cn0rheb je onderdeelnummers?
Kan je pm sturen met foto’s?Heb nog een hele set liggen, wel van een 6C maar past 1 op 1.
Links, rechts, midden met knoppen en een 2din radioframe.
GestuurdKan je pm sturen met foto’s?
Thanks… dus de tanden in de gereedschap op de foto is correct?2 tanden
Dit is ook een handig setje, dan heb je altijd het juiste opzetstuk.Iemand enig idee of deze disc adaptor nodig is om de cilinder van de polo 6R achter terug te draaien? Met 2 tanden zeg maar. Ik zag op internet ook eentje met 3 tanden namelijk.
Heb ze beide besteld dus ik ga het merkenDit is ook een handig setje, dan heb je altijd het juiste opzetstuk.
![]()
HBM 21 Delige Universele Remzuiger Terugstelset
Koop HBM 21 Delige Universele Remzuiger Terugstelset bij HBM voor de beste prijswww.hbm-machines.com
Heb 'm zelf ook en het werkt na 20+ auto's nog prima.
Topper!
De ene draait linksom de zuiger in en de ander rechtsom.Heb ze beide besteld dus ik ga het merken
Waarom zitten er 2 draai sleutels in eigenlijk?
Dus de gereedschap die enkel is in de foto die is voor 1 kant en niet beide kanten?De ene draait linksom de zuiger in en de ander rechtsom.
Ik heb dezelfde set liggen en gebruikt op de MAZDA CX-3 van mijn dochter. Had ze beide nodig. Dat spul van HBM is wel zwak dus niet echt geschikt voor de die hard monteurs onder ons.Dus de gereedschap die enkel is in de foto die is voor 1 kant en niet beide kanten?
Dus die enkele is sterk?Ik heb dezelfde set liggen en gebruikt op de MAZDA CX-3 van mijn dochter. Had ze beide nodig. Dat spul van HBM is wel zwak dus niet echt geschikt voor de die hard monteurs onder ons.
Je bekijkt het forum op dit moment als gast. Als gast op dit forum kun je veel berichten gewoon lezen, maar je hebt niet de volledig toegang tot alle inhoud.
Wil je wel alles kunnen zien en kunnen reageren op topics , dan zul je je eerst moeten registreren op ons forum.