Multifunctioneel stuur aansluiten Polo 6c

  • Onderwerp starter Onderwerp starter DeT
  • Startdatum Startdatum

DeT

Actief lid
Goedenmiddag,

Heeft er iemand ervaring met het aansluiten van een multifunctioneel stuur op een Polo 6c?
Momenteel heb ik een multifunctioneel GTI stuur inclusief airbag gekocht (2014+ model). Wat heb je dan nog meer nodig of is dit exact hetzelfde als een polo 6r.


Iemand tips hoe je dit zelf doet, of een bedrijf in omgeving Breda welke dit ook voor elkaar krijgen?
 
Volkswagen  Polo 6C 
Hoe je het zelf doet:
- Aansluitplan vinden
- Materiaal vinden
- Codering opzoeken
- Aanslutingen maken volgens aansluitplan
- Goede coderingen in de BCM, radio en wellicht andere modules zetten
- Alles weer inbouwen zoals het was
Geldt voor veel retrofits trouwens.
 
Nou ik ben eraan begonnen. Ik krijg het alleen niet voor elkaar het stuur te demonteren. Bij een polo 6C zijn er niet de bekende haakjes die je moet openwippen om de airbag eruit te halen. Heeft iemand een Tip?
 
Volkswagen  Polo 6C 
Nee helaas nog niet, ik wilde vandaag alleen het stuur erin zetten voor het zicht. Ik rij nog niet in deze polo namelijk.

Ik ben al een aantal forum af gegaan maar nog niks gevonden. Weet jij toevallig hoe je van een normaal stuur, dus niet de GTI variante de airbag eruit haalt? op internet zie ik alleen polo 6R of het nieuwe GTI stuur...

Nou het stuur is eruit hoor, wat blijkt. je moet wat rubber weg snijden om de 2 gaten te vinden.
Ik zal er een foto van maken.

Stap twee: bedradingsschema zoeken.
Iemand tips waar te zoeken / in het bezit van?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Volkswagen  Polo 6C 
hallo neem een inbus sleutels stop ze inde stuur gat achter het stuur en zij opvaarts trekken komt er uit

en alsje niet begrijpt wat ik bedoel kan je mij ook bellen kan ik beter uitleggen 0641558789
 
Laatst bewerkt door een moderator:
polo  polo 6c 
Ik heb prijs opvraag gedaan bij AC parts en die rekende 500€ voor het aansluiten en inleren. Stuur zelf aanleveren
 
Volkswageb  Polo 6r 
ligt er net aan hoe compleet het stuur is, vind 500 euro wel veel voor inbouwen, bekabelen en coderen. zou het zelf voor minder kunnen denk ik, lol
Polo 6c heeft volgens elsawin geen stuurkolom stuur apparaat, lin kabel direct naar de bcm
 
Oh ja ik zie nu pas dat je dat eronder typte. Bedankt, ik ga morgen direct even contact met ze opnemen. Weet je zeker dat deze prijs voor de polo 6C was?
 
Volkswageb  Polo 6r 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!