Xander's Polo 9N op Cayenne's! :: 2003 Volkswagen Polo

Ja nu net de eerste remklauw gespoten en meteen ff simpel fototje gemaakt van de grill :p

Grill:

20120511143209.jpg



Remklauw (eerste laag alleen, is nu veel rijker van kleur)
20120511143157.jpg



Zal van het eindresultaat nog ff een foto maken, en omdat ik maar 1 krikje heb doe ik straks de andere kant ook maar ff :P
Kon niet tegelijk xD
 
En het eindresultaat :D!
Is een simpele foto maar laat wel zien waar het over gaat :p Het is een diepzilveren kleur en 30x beter dan eerst.

20120511185951.jpg
 
Wanneer doe je mijne xd
Jij zegt het maar, is heel easy ;)

Dat oogt weer lekker strak!
Zeker! Nu (hopelijk morgen) de trommels achter nog spuiten

Was ook al aant twijfelen om het doen maar nu ben ik overtuigd :D ziet er echt netjes uit!
Haha beter! Als je het gaat doen raad ik aan om voor 5 euro zon staalborsteltje voor op de boormachine aan te schaffen ;) Scheelt je in totaal 1,5 uur werk ofzo in vergelijking met de handborstel. Na het schoonmaken met de staalborstel nog ff opschuren met een schuursponsje en dan met remreiniger schoonmaken :)
 
De volgende keer wel even een bokje onder de auto zetten ipv alleen de krik! Veilig werken noemt men dat ;)
 
:mrgreen:

Ja ik wou niet nog meer kleuren erop spuiten want zwart en black/chrome geven al contrast en anders wordt het misschien te druk. Maar valt heel erg mee dus misschien morgen nog even wat zilveren pinstripe aanbrengen.

Edit: Verderop betere foto's toegevoegd ;)

Ben nu ook bezig de remtrommels achter te spuiten :)
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!